previous arrow
next arrow
Slider

Restaurace

Restaurace nabízí

Restaurace Bartlova bouda nabízí jídla tradiční české kuchyně i minutky, polévky, domácí moučníky, ovocné a zmrzlinové poháry, pivo Konrád. V letních měsících připravujeme oblíbené limonády - bezovou, mátovou, brusinkovou ...

Restaurace na Bartlově boudě je cílem vycházek lidí z Hejnic, Raspenavy, nebo Bílého Potoka stejně jako kýženým občerstvením pro turisty vracející se z hřebenových túr Smědavy, Smrku či Paličníku.

Přijímáme platby platebními kartami.

Otevírací doba:

Pondělí        zavřeno
Úterý           zavřeno
Středa         zavřeno
Čtvrtek        zavřeno
Pátek          14:00 - 22:00
Sobota        11:00 - 22:00
Neděle        11:00 - 20:00* (teplá jídla pouze do 18:00)

K dispozici je 70 míst v hlavní části restaurace, 10 míst ve výčepu a 24 míst ve verandě. V létě je také k dispozici otevřená terasa s 30 místy. Zde si můžete vychutnat kromě nádherného výhledu na Jizerské hory také naše speciality.

Naše hosty bychom chtěli upozornit, že rekonstrukce veškerých vnitřních prostor je zcela ukončena, práce na venkovním opláštění a terénní úpravy zatím stále probíhají.

Prostory restaurace i celého penzionu jsou nekuřácké.

Pro ubytované

Ubytovaní hosté mají přístup do společenského sálu celý den, i mimo otvírací dobu restaurace. Více o ubytování ZDE

Pronájem sálu

Společenský sál se 70 místy nabízíme i k pronájmu pro větší skupiny. Zajistíme prostředí pro slavnostní příležitosti, rodinné oslavy, společenská setkání, podnikové akce, školení, firemní večírky.

V restauraci podáváme:

  • Obědy a večeře
    Servírované v době od 12:00 - 19:00 (možno prodloužit podle přání hostů).
    Velký výběr jídel z jídelního lístku + denní nabídka: domácí polévky, hotovky, moučníky, poháry.
    Nabízíme nejoblíbenější pokrmy klasické české domácí kuchyně, jako například svíčková, řízek s bramborem, hovězí guláš, vepřo-knedlo-zelo, palačinky s domácí marmeládou, zmrzlinou a poctivou šlehačkou ...

* otevírací doba se může během roku měnit