previous arrow
next arrow
Slider

Ubytování

Bartlova bouda prošla v roce 2021 kompletní rekonstrukcí a nabízí ubytování ve zcela nových apartmánech. Naše hosty bychom chtěli upozornit, že práce na střeše budovy a terénní úpravy zatím nejsou zcela dokončené.
Děkujeme Vám za trpělivost a pochopení.

Upozorňujeme, že restaurace Bartlova bouda je otevřena pouze ve dnech pátek - neděle.

Nabízené typy ubytování

  • Dvoulůžkový pokoj, vybavený sprchovým koutem, samostatné WC určené k použití pouze pro tento pokoj se nachází na chodbě.
  • Čtyřlůžkový apartmán, prostorný apartmán s oddělenou ložnicí s manželskou postelí, obývacím pokojem s rozkládacím gaučem a plně vybaveným kuchyňským koutem. K vybavení apartmánu patří vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC.

         

 

Ceny a podmínky ubytování

Níže uvedené ceny platí pro dospělou osobu a noc. Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Při provedení on-line rezervace Vám bude spočítána orientační cena za pobyt. Vyčkejte na zaslání platebního dokladu, kde již bude cena kalkulována se zohledněním slev.

Dvoulůžkový pokoj:       550 Kč/osoba/noc

Čtyřlůžkový apartmán: 550 Kč/osoba/noc při obsazenosti apartmánu 3 - 4 osobami                                                                                                                                     750 Kč/osoba/noc při obsazenosti apartmánu 1 - 2 osobami

Děti do 3 let: pobyt zdarma bez nároku na lůžko

Děti od 3 do 14 let: sleva 10%

Pobyt na 3 a více nocí: sleva 10% při plně obsazeném apartmánu

Minimální počet nocí:  2 noci

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Prostory restaurace i celého penzionu jsou nekuřácké.
 

Ve dvoulůžkovém pokoji není možné samostatné vaření, ani možnost uskladnění vlastních potravin.

Kuchyňské kouty v čtyřlůžkových apartmánech jsou plně vybavené jak nádobím, tak spotřebiči, takže je v nich možné samostatné vaření i uskladnění potravin.

K ubytování je možné ve dnech pátek, sobota a neděle sjednat stravování v místní restauraci - oběd a večeře, snídaně nenabízíme.

V ceně ubytování je zahrnuto: povlečení, ručníky, úschovna kol a lyží, parkování na parkovišti před objektem, závěrečný úklid.

V ceně ubytování není zahrnuto: místní poplatek obci ve výši 12 Kč/dospělá osoba/den (nástupní den se nezapočítává).

Platba za ubytování je splatná převodem na účet poskytovatele ubytování na základě platebního dokladu, který bude zaslán na e-mail hosta po provedení on-line rezervace. Po provedení úhrady bude na e-mail hosta zasláno potvrzení rezervace. V případě předčasného ukončení pobytu nevzniká nárok na navrácení finanční částky.

Nástupní podmínky: Pobyt začíná příjezdem mezi 14 a 20 hodinou. Hosté se nahlašují u personálu v restauraci. V den odjezdu prosíme o uvolnění pokoje, resp. apartmánu do 10:30 hodin. Po dohodě s personálem je možné uložit zavazadla do odpoledních hodin ve vyhrazeném prostoru.